| ORGiGii_1610 a întrebat:

Am dat comanda de fond de ten si corector Giordani cu minerele.
Ce parere aveti de aceste produse...As vrea sa aflu cat mai multe... daca incarca fata, acopera porii ect.ect.
Si ce pudra imi sugeriti sa folosesc?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt bune, și eu folosesc. Pudra tot din gamă Giordani, mereu au fost la cote maxime de calitate.
Orice machiaj încarcă și lasă fața ca zugrăvită dacă nu știi să te machezi corect.
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
Ai făcut cea mai bună alegere posibilă. Folosesc fond de ten Giordani Gold Mineral Therapy Foundation, și sunt extrem de mulțumită de el.
Baftă!

| anutza a răspuns:

Buna sunt reprezentant, e foarte buna gama Giordani, foloseste-o cu incredere

| mary_3061 a răspuns:

Eu sunt reprezentant si ti le recomand sunt foarte bune dar sa stii cum sa le folosesti si incearca sa te dai cu crema inainte

| andreeadragalasa63 a răspuns:

Depinde daca iti prieste produsul, alfel cauta in continuare pentru ca unii au fata sensibila altii nu.