| Loorr a întrebat:

Are ceva daca folosesc pudra fara fond de ten?
Pudra Miss Sporty So Matte. Ce parere aveti despre ea?

Răspuns Câştigător
| Anysya12 a răspuns:

Si eu am 14 ani si eu incerc sa nu ma dau cu mult fond de ten, dar ma dau doar acolo unde am nevoie de ex. la cearcane sau cosuri. si ma dau cu pudra pe toata fata. Nu pot sa zic ca mi se pare chiar gresit pentru ca incepem sa avem nevoie...

4 răspunsuri:
| Anysya12 a răspuns:

Buna! Eu folosesc pudra asta si chiar imi place cum imi face fata sa arate, dar mi se pare ca daca folosesc pudra fara fond de ten se vede mai tare decat daca o dau peste fond de ten. Parerea mea e ca nu se vede chiar asa tare daca o pun peste crema

Răspuns utilizator avertizat
| Anysya12 a răspuns (pentru Loorr):

07 Warm Beige, tu?

| Anysya12 a răspuns (pentru Loorr):

Si eu am 14 ani si eu incerc sa nu ma dau cu mult fond de ten, dar ma dau doar acolo unde am nevoie de ex. la cearcane sau cosuri. si ma dau cu pudra pe toata fata. Nu pot sa zic ca mi se pare chiar gresit pentru ca incepem sa avem nevoie...