| xxchange a întrebat:

Am facut mare prostie.Mi-am vopsit parul de culoare saten deschis intr-o combinatie de castaniu-negru-roscat oribila.Parca as fi spoitoreasa.Acum as vrea sa stiu cum imi pot deschide din nou culoarea parului pentru ca simt ca ma amuz sau imi vine sa plang in fiecare secunda cand imi vad parul.
Atunci cand am ales culoarea (Casting Creme Gloss 454) parea foarte draguta, un fel de ciocolatiu, specifica ca e potrivit pentru saten deschis, saten si mai putin pentru saten inchis.Deci nu parea sa fie nicio problema pentru mine.Am stat nici mai mult, nici mai putin de 20 de minute, asa cum era specificat.
E prima data cand ma vopsesc, pana acum am folosit doar de doua ori nuantator.
Totusi, vreau sa rezolv problema pana cand incep liceul, deci am cateva intrebari.
1. Cum imi pot deschide parul din nou?
2. Cand ma pot vopsi din nou?(vreau sa incerc un blond, poate se deschide aratarea asta de par la culoare)
3. Nu exista alte solutii in afara de decolorant?
Chiar e urgent, dau funda + vot.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

Mergi la coafor si te vor face fetele de acolo cum vrei tu. Bafta!