| Iuliia_6271 a întrebat:

Am facut un pariu cu mama mea daca eu pot sa ma tund astfel: eu am parul foarte lung si nu vreau sa tai mult din el doar putin breton pe o parte. Mamei mele nu-i place insa mie imi place foarte mult. Si nu o conving.Credeti ca mi-ar sta bine? Astept raspunsurile voastre sincere :* multumesc [ Daca am raspunsuri pozitive 10 ma tund... 15 negative NU ma tund ] decii va rog

Răspuns Câştigător
| hiphopbeatz a răspuns:

*insert sarcasm here:*excelent o sa-ti stea.

11 răspunsuri:
| alexandra_8659 a răspuns:

Uite niste idei... fara sa te tunzi;) http://desprefrumusete.blogspot.com/......-lung.html

Răspuns utilizator avertizat
| Hibriiiid a răspuns:

NUU.nu te tunde.si eu am facut la fel.si regret si acum ca am luat aceasta decizie.nuu face prostia asta.iti spun din proprie initiativa.si eu am parul la fel ca tine.luuuuuuuuung si brunet.nuu face astaa. o sa iti para rauwinking

| amaranth a răspuns:

Daca tu esti in poza, sincer nu te tunde happy

Ai un chip foarte frumos, iar daca te-ai tunde cu breton, l'ai ascunde.

Mai bine asa.decat sa-ti para rau:d

| amaranth a răspuns:

Mai bine zis, ai ascunde tot ce`i frumosbig grin