| Maradona75 a întrebat:

Am fata cam palidă, cearcanele se vad naspa.Cum as putea să mă inegresc putin in zona fetei?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dimineata cand te trezesti, sa bei un pahar cu apa, deoarece organismul se dezhidrateaza in timpul somnului.Si daca ai peste 18 ani e normal sa dormi 8 ore.Mai era o chestie, folosita de femei acum mult timp in urma, se numeste "palmuire" adica pur si simplu iti dai palme laughing da sa nu te invinetesti.Ideea e ca daca iti dai palme o sa circule mai bine sangele.Stiu ca suna aiurea laughing dar sper sa te ajute, iti zic si eu din ce am citit.Iti urez bafta! P.s: Vinul rosu e bun pentru fata palida happy

| Danişor a răspuns:

Salut! Pai daca esti palid poti sa iei de la magazinele cu produse naturiste, miere cu catina! Dimineata, i-a o lingurita pe stomacul gol! La fel poti incerca niste capsule cu ulei de peste! Sanatate iti doresc si o hrana cat mai sanatoasa! la problema cu cearcanele Http://www.topsanatate.ro/......4656.html, incearca sa te culci devreme pe la 10-9.Multa sanatate!

| byabubu a răspuns:

Da-te cu anticearcan happy Si incearca sa dormi mult si a te hidratezi.