| Aries90 a întrebat:

Am fost roscata, si acum parul meu e de culoare caramizie, spre saten chiar. Trebuie sa ma vopsesc saptamana viitoare, dar nu m-am hotarat cum anume. Ma gandeam la un saten deschis cu suvite blonde, sau chiar blond... Dar cum imi dau seama daca mi-ar sta bine, si ar iesi nuanta pe culoarea mea de acum? Natural, eu am parul saten mediu spre inchis.

3 răspunsuri:
| вυттєяƒℓу a răspuns:

Este ok sa te vopsesti satena daca o sa mai ai par pana atunciwinking

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Este ok sa te vopsesti satena daca o sa mai ai par pana atunciwinking
Daca te vopsesti imediat dupa ce s-a dus culoareaoh go on
Mai bine te faci cum erai inainte si iti spun eu ca o sa iti stea mai bine decat vopsita in ce culoare vrei si cu putin par in capwinking
Scuze pentru raspuns nu vreau sa fiu rautacioasa si sa te superi insa iti spun adevarul! Si eu personal cred ca am dreptate!

| gaby_9393 a răspuns:

Eu zic sa te vopsesti cum ai fost u natural si daca vrei iti poti face niste suvite un pic mai deschise decat tot parul.