| Nicolette_Bibishor_1996 a întrebat:

Am fost vopsita bruneta in octombrie...pana acum nu m-am mai vopsit deloc.Am parul saten in spre roscat..Iese roscatul pe parul meu?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Da,iti iese

2 răspunsuri:
| Innovation a răspuns:

Parul natural al tau e saten in spre roscat?

| JulietthA a răspuns:

Iese o data cu timpul, roscatul provine de la descolorarea vopselei de pe par, Te-aș sfătui să nu te mai vopsești pe păr, am pățit-o și eu, tot brunetă, și acum imi crește părul într-o culoare aiurită, mulți mi-au spsu că e din cauza amoniaculuyi din vopsea, mă rog, nu risca cu părul tău, roșul ăsta o să se reducă cu timpul însă asta nu înseamnă să îl speli des, stît în soare el se va descolora happy sau se va deschide la culoare