| diana_6879 a întrebat:

Am fruntea putin mai scoasa. ce coafuri m-ar avantaja? fundoaie +vot

Răspuns Câştigător
| BeautyTeacher a răspuns:

Stiu ca toata lumea ti a zis ca sa iti lasi breton, insa mi se pare ceva deosebit sa ai fruntea bombata.Te face mai interesanta.Si eu am fruntea bombata si imi place, imi tin mereu parul legat sus.

6 răspunsuri:
| dydy1 a răspuns:

Eu zic pentru a evita sa se observe, incearca breton drept ce sa acopere fruntea

| vivi14 a răspuns:

Poate mai mare.pai am o prietena e tot la fel si ea isi face mereu breton.Dar daca vrei breton trebuie sa ai grija de el s ail indrepti, adica merge si cret depinde de forma si cum il ai.

| Densis a răspuns:

Cu breton clar! Pentru ati acoperi fruntea! happy

| Annamaria_6326 a răspuns:

Adica bombata? Cred ca o coafura cu breton.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coafurile cu breton.Pe toata fruntea s-au intr-o parte.