| Melissa_4345 a întrebat:

AM MARE NEVOIE DE AJUTOR, DAU FUNDA.As verea sa stiu daca produsele astea 3 chiar sunt buna, adica imi indreapta paul:
sampon: http://www.nivea.ro/......t-and-Easy
balsam: http://www.nivea.ro/......t-and-Easy
si spuma : http://www.nivea.ro/......tra-Strong

Din cate am citit, am aflat ca sunt bune adica indreapta parul ca eu asta vreau
Sunt tunsa filat si parul meu sta in toate directiile dimineata cand ma scol si chiar uneori si dupa ce imi fac baie mi se face urat.:(
As vrea sa il indrept dar nu cu placa, deci vreau sa stiu si eu clar daca aceste 3 solutii ma ajuta.
Vreau sa stiu daca voi ati folosit si a functionat. Nu as vrea sa le cumpar si sa nu ma ajute:( si asa costa destul de mult.
Va rog frumos sa imi spuneti:(
Daca nu functioneaza aceste produse, voi ce imi rocomandati sa i`au pentru a mi se indrepta parul [asa cat de cat] pls[-o< am mare nevoie de ajutor
Va promit

3 voturi : folositor, inteligent si amuzant. LA TOTI si funda celui care ma lamureste si imi spune si alte produse de par. PLS:(((:(:(((:(:(:

Va rog mult:(

5 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Produsele Nivea sunt foarte bune!
Eu te sfatuiesc sa nu mai folosesti spuma de par!
Si nici placa!

PS.De ce ai da amuzant la un raspuns concis, la obiect si lipsit de haz?
PPS. Ai mari greseli de ortografie(m-am abtinut mult sa nu-ti raspund altceva, crede-ma!)

| noktambul a răspuns:

Iti "rocomandez" sa "i'ei" viteza catre o carte de limba romana! Pe urma, toate cele 3 produse vor dovedi ca esti buna! Adica chiar iti vor indrepta "paul"!

| Melissa_4345 explică:

Stiu si eu ce greseli am facutwinking m`am grabit sa pun intrebarea da? nu am recitit. o nu e problema voastra eu v-am intrebat altcevawinking
Si nu v-am dat eu amuzantwinking din partea mea aveti stupid si nefolositorwinking

| Melissa_4345 explică:

Si asta nu ca sa ma razbun sau altcevastraight face, dar nu imi e deloc de ajutor raspunsul vostru rautacioswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi indreapta parul gama full control de la Dove. Balsamul si samponul.
Despre aceste produse nu stiu ce sa iti zic. Daca la mie merge la tine ar putea sa nu mai mearga. Trebuie testate.