| andrei901 a întrebat:

Am multe cosuri pe fata imi puteti da niste remedii naturale.DAU FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| Melissa24 a răspuns:

Scortisoara cu miere amestecate te dai cu compozitia si stai asa cam 5-6 ore. funda?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sapun cu sulf de la farmacie, e vreo 6 lei. Cu spuma obtinuta iti freci fruntea si lasi sa se usuce, dupa te clatesti bine.

| frostxtq a răspuns:

Incearca sucul de lamaie cu sucul de oa un castravete. Va distruge radacina cosului din profunzime si ajuta si la disparitia urmelor lasate de cosuri.
Poti incerca si sucul de ceapa, are acelasi efect.
Sau argila, ajuta la mentinerea pielii, controleaza sebumul si lasa pielea fina.
happy

| Ademira a răspuns:

Depinde ce fel de cosuri ai, cate. Daca sunt putine, poti sa te speli pe fata cu geluri speciale, care sa aiba eventual si ceva abraziv in ele.

| Ionela_Iony_2000 a răspuns:

1.masca cu scortisoara cu miere ( cam 2-4 ore )
2.masca cu pasta de dinti happy. o lasi peste noapte
3. iaurt cu cateva pastile de aspirina ( 30 min. )
Succes :*

| IoanaSII a răspuns:

Ceai de musetel.