| Gandurinegre21 a întrebat:

Am multe cosuri pe penis. Remedii ceva? Multumesc, dau funda.

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu zic sa mergi la dermatog, rusinea e mai putin importanta decat sanatatea pentru ca sincer nu cred ca sunt cosuri...

| valentingb a răspuns:

Nu sunt cosuri, sunt eruptii sub forma de cosuri. Mergi la un urolog, probabil iti va recomanda Midoflor Crema. Daca ai o partenera, si ea trebuie sa mearga la un consult, aproape sigur de la ea ai luat asta. Ea nu are aceleasi probleme pentru ca se manifesta in organism, nu pe piele.

| DraudeS a răspuns:

Buna ziua!

Nu trebuie a fi neaparat cosuri.
Cel mai indicat consulta medicul dermatolog fara rusine pentru un tratament adecvat.

Sanatate!

| detty24 a răspuns:

Nu fii atat de sigur ca sunt cosur, s-ar putea sa au o infectie sau chiar ceva mai grav consulta-ti medicul fara nici o jena...

| detty24 a răspuns:

Cosuri* scuze

| larisuka99 a răspuns:

1.Nu cred ca sunt cosuri.
2.Consulta-ti medicul!