| viseaza a întrebat:

Am nevoie de ajutorpuppy dog eyes! vreau si eu un gloss ce mareste buzele [ extarc de ardei iutee genn] da nu stiu de unde sa fac rostt. ma puteti ajuta.puppy dog eyes! am cautat si n.am gasit :-T

5 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna
Este un gloss de la Avon "Plump Out" si se vede diferenta.Pretul este de 25 Ron.
http://www.google.com/......tp?/imgres
Disponibil in mai multe culori.

| bianca9422 a răspuns:

Buna!
La avon e un gloss cu efect de marire dar nu e cu extract de ardei iute...
te ustura buzele de la el si ti le si mareste vizibil!

| Morena30 a răspuns:

Incearca-le pe cele de calitate precum Max Factor. Exista unele cu botox sau care imita botoxul... nu stiu sigur cum se numeste (are o prietena si chiar are efect de volum vizibil). Cauta la diverse magazine de cosmetice si sigur vei gasi.Sau pentru un efect de volum poti folosi nuante tari(ex:roz bombon).

| spuf_8357 a răspuns:

Are la avon ori in saloanele profesionale. cauta pe net gen plump lips sau ceva de genu happy

| LolaGreen a răspuns:

Este la avon se numeste plump pout