| mihaela999 a întrebat:

Am parul relativ lung, dar foarte des si ondulat Ttoata lumea imi spune ca nu imi sta bine daca nu il prind in coada si sunt constienta de acest lucru. Imi puteti da niste sfaturi in legatura cu felul in care mi-as putea prinde parul?

Răspuns Câştigător
| Lya a răspuns:

Pai tundel in scari
asa este si parul meu
l-am tuns in scari, iar dupa ce fac baie ma usc pieptananduma
sa stii ca sta super tare

3 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Fileaza-l mai mult si asta il va face sa para mai rar! Poti folosi si placa (dar nu abuza) ca sa il mai asezi un pic.

| Derye a răspuns:

Cum adica par revetil? Mai bine pune o poza cu tine, cu parul desprins. Poate "toata lumea" care iti zice tie acel lucru e paralela. Si eu sunt baiat si am parul mare (de fapt e scurt, 4, cm de par nu inseamna mare, dar in viziunea alora e uriasa), si profele imi zic sa ma tund, si bla bla bla! In ciuda acestui fapt, toate persoanele sub 20 de ani, sau mai bine zis, toate persoanele care nu au trait pe vremea lui Ceausescu, sunt de parere ca imi sta bestial. Intelegi? Pune o poza cu tine, si iti spunem noi daca iti sta sau nu bine!

Răspuns utilizator avertizat