| xereth a întrebat:

Am nevoie de cateva coafuri foarte usoare pentru scoala, m-am plictisit cu parul strans in coada sau lasat liber, vreau ceva frumos si usor care se poate realiza in 2-3 minute maxim.

DAU FUNDA PRIMULUI RASPUNS CARE MA POATE AJUTA :d

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| HelloWorld00 a răspuns:

Http://de-norteasur.blogspot.ro/2013_02_01_archive.html

da pe la jumatatea paginii si vei gasi cateva idei super frumoase si simple. Succes!

| DariaHàhaa a răspuns:

Buna! Cauta pe toutube Bebexo. Intra pe canalul ei si are filmulete,, Back to school". Sper ca te-am ajutat!winking

| madalinaox a răspuns:

Ai putea incerca coada pe o parte de peste sau coada in 5 in 6 in 10.

| feli20 a răspuns:

Impletitura tip coada de peste, coc impletit sau indreptat cu placa.