| anonim_4396 a întrebat:

Parul strans sau lasat liber la ore, la scoala, cum il aveti?

Răspuns Câştigător
| Maria428 a răspuns:

Strans - la noi la scoala se scad la fete notele daca nu il tinem stranswinking
Oricum este mult mai bine strans deoarece te incomodeaza si in loc sa fii atenta te joci cu parul sau incerci sa il asezi intr-un anumit fel deoarece iti sta drept in fata si nu poti vedea la tabla.
Te-as sfatui sa il tii strans pentru a fi o fata model in clasa ta. Mai mult ca sigur profesorii/profesoarele apreciaza asta la o fata.

Sper ca te-am ajutat! :*

8 răspunsuri:
| SimpleGirl408 a răspuns:

La toate orele ( inagara celei de sport, caci mergem la sala si facem gimnastica ) il tin liber happy Il am mediu ( Pana mai jos de umeri ) si nu ma deranjeaza tongue... Am si breton mai lung dar il pun dupa ureche

| euu33 a răspuns:

Depinde.Eu de obicei il tin strans pentru ca majoritatea profesorilor ne cearta daca il tinem desfacut.

| Lupan7 a răspuns:

În ce regiune a corpului.

| Bambyynaa007 a răspuns:

Pai eu spun sa nu fii monotona adica o zii liber, o zii strans...Sincer parerea mea e ca la scoala ai putea sa ti-l impletesti spic sau orice model mai ciudat (doar daca cunosti pe cineva care stie sa impleteasca). Dar oricum eu zic ca sa cauti sa il tii impletit la scoala pentru ca este o coafura simpla si frumoasa. Dar in casa ar fi bine pentru par sa il lasi desfacut.bafta:*

| Niccoollee a răspuns:

Lasat liber happy

| Ina014 a răspuns:

La mine e prins deoarece nu imi sade bine lasat liberhappy...

| SarahSalander a răspuns:

Strans, dar din comoditate.

| Nicoleta123 a răspuns:

LIber.