| Scutaru_Dariuta_1995 a întrebat:

Am nevoie de cateva nume pentru un cont make up! astept cea mai buna inspiratie, funda! ❤️

Răspuns Câştigător
| Dolyta a răspuns:

Considerand ca după numele de utilizator te cheamă Daria, o sa il folosesc in exemple:
- My Beauty Routine by Daria
- Make-up Solutions with Daria
- Sfaturi de Make-up zilnice
- Frumusețea în culori de Make-up
- Frumoasa si Sclipitoare
- Curcubeul Frumuseții prin Make-up

atât mi-a venit pe moment, sper sa alegi ceva sau sa le adaptezi dupa placerea ta, ar fi dragut sa ne zici ce nume alegi pentru cont, poate sunt doritoare de un follow happy

| Scutaru_Dariuta_1995 explică (pentru Dolyta):

Wow nu am mai intrat de cv vreme dar sunt niste titluri bune pentru videoclipuri pe tik tok
Scuze ca raspund abia acum
Pe insta ma gasesti daria_scutaru_makeup_bacau

3 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

BeautyLady

| ShenHeda a răspuns:

MakeFace