| Annemary_2131 a întrebat:

Am nevoie de niste pareri... ce rochita as putea purta la banchetul de sfarsit de a8a? am 1, 67m, bustul nu prea dezvoltat, picioare lungi si fund bombat...mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Eu zic sa porti o rochie fara bretele rosie sau neagra depinde si cu niste pantofi negrii sau albi

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Daca vrei ca baietii sa inebuneasca eu as lua daca as fi femeie o fusta lunga crapata aproape de sus pana jos si deasupra un fel de taior cu diferite modele facute dintr-un fel de margele marunte Eu ca si barbat cred si nu cred sigur m-as inbolnavi Pa

| Style And The City a răspuns:

Daca vrei un sfat profesionist, intra pe www.styleandthecity, completeaza formularul unde trebuie sa introduci dimensiunile tale, bust, talie si solduri si stilistii vor venii cu o propunere de rochie pentru banchet, care sa iti vina perfect! Mai mult, iti pot spune si culoarea ce te avantajeaza cel mai mult! Iti ofer un voucher de 100 ron pentru aceste sedinte de stil! Voucher nr 102042010! Sunt convinsa ca vei fii multumita!