| dark1angel a întrebat:

Am nevoie de parerile voastre. Aceasta geanta merge la scoala? http://www.nihrida.com/2012/09/new-bag.html p.s: are si bretele

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

E de la asos? in jur de 6 mil? e superbaaa:X si da merge dar cand ai mai putine caiete.laughingPS: o ador.

| dark1angel explică (pentru Kasia):

Nu e 6 milioane:)) e doar 70 de lei http://www.deichmann.com/......00350.prod si da, si eu o ador:X

| Kasia a răspuns (pentru dark1angel):

Atunci e o imitatie foarte reusita a unei genti de la cambridge satchel company.

| dark1angel explică (pentru Kasia):

Da..asa e..noroc cu imitatiile pentru ca e o mare diferenta intre 70 de lei si 6 milioanelaughing

13 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Da, de ce nu?
Chiar este draguta, daca iti incape tot ce ai nevoie la scoala, poti folosi linistit.

| Xtadelo a răspuns:

Da. big grin

| FadetoBlack a răspuns:

Bună
Uhu, eu tot ţi-aş recomanda ghiozdan big grin
Numai bine!

| dark1angel explică (pentru FadetoBlack):

Dc?

| FadetoBlack a răspuns (pentru dark1angel):

Nu ştiu, părerea asta e a mea
Geanta asta o pui pe un umăr, îţi dai seama greutatea doar pe un umăr, nu face bine deloc, pe când ghiozdanul are două bretele, pe amândoi umerii, nu dăunează aşa, acum fiecare cu părerea lui!

| dark1angel explică (pentru FadetoBlack):

Asa e. in privinta greutatii ai dreptate. mersi de parere

| JeSuisAnonyme a răspuns:

Da e draguta, ceva in genul am si eu, dar ceva mai mare si e cu cu ceva marca pe ea. Daca iti incap toate in ea e ok.

| dark1angel explică (pentru JeSuisAnonyme):

Imi spui te rog numele marcii sa o caut si eu

| JeSuisAnonyme a răspuns (pentru dark1angel):

Adidas. Uite un link cu geanta, eu nu am luat-o de pe net ci parca din Germania de la un SportShop. Desi e ceva mai scumpa fata de cat costa a ta.

http://www.bravosport.ro/......namel.html

| dark1angel explică (pentru JeSuisAnonyme):

E tare faina! mersi de raspuns