| Caesar56 a întrebat:

Am nevoie de un raspuns urgent sunt baiat ajutati-ma va rog am nevoie de un costum de hallowen

Răspuns Câştigător
| guardian18angel a răspuns:

Eu de Halloween, anul asta, o sa fac faza asta cu ceva prieteni :))

http://www.youtube.com/watch?v=-XsgVtLVyZM

m-am plictisit de costume de monstrii sau cosplay si o sa fie foarte tare :D

| Caesar56 explică (pentru guardian18angel):

Pai de ce am nevoie imi raspunzi terog?

| guardian18angel a răspuns (pentru Caesar56):

Banuiesc ca ai nevoie de cartoane pe care sa ti le pui pe fata, si cu care sa sperii pe cei care sunt pe strada sau la vreun party.

Evident, sa ai si altele pe care sa le oferi lor sa se inmulteasca grupa laughing ar fi distractiv, zic eu, exact ca in video.

4 răspunsuri:
| Yoana99 a răspuns:

Buna! uite cateva sugestii:
-Zombie(mult fard negru-verzui pe toata fata, chiar daca esti baiat+ niste haine rupte)
-Vampir(asta e mai clasic)
-Pirat
-Rocker(nu te teme sa exagerezi cu machiajul si hainele NEGRE)
...Cam atat....Nu mai am idei si nu uita caun costum e mai dragut cu machiajul potrivit. Bafta si sper sa faci senzatiewinking! FUNDA?

| Caesar56 explică:

Va rog