| Izabella37 a întrebat:

AM NEVOIE NEAPARAT DE UN RASPUNS! Salut! Vreau sa ma vopsesc un blond foarte deschis perlat si parul meu este saten deschis iar pe cutia vopselei scrie ca nu este recomandat pentru culoarea parului meu. In afara de decolorare am vreo alta alternativa?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Lasa prostiile astea laughing
Eu m-am vopsit blonda 7 ani și nu m-am decolorat niciodată.
Nu mi-a ieșit niciodată blond foarte deschis prelat sau platinat, e imposibil fără decolorare, dar de la un saten deschis la un blond deschis se poate ajunge fără probleme cu o cutie de vopsea din asta. Atenție! Sa scrie pe ea ca decoloreaza minim 3 tonuri, dacă e doar crema coloranta (adică nu are decolorant in ea) nu o sa mearga absolut deloc. Trebuia sa scrii și marca și nr ca sa îți spunem exact.

| Rotazi a răspuns:

Nu. Doar dupa decolorare.

| Izabella37 explică:

Vreau sa***