| MartinAlabert a întrebat:

Am niste bani si vreau sa imi cumpar niste machiaje.
Ce fel de machiaje imi recomandati de la rimel pana la iluminator ca sa ma machiez ca Mila kunis.
Pupic.

Răspuns Câştigător
| viperra a răspuns:

Ia-ti de la firma Naked si jururi de la MAC.Astea doua sunt perfecte.

| anamariarot a răspuns (pentru viperra):

Tin sa-ti spun ca firma Naked nu exista, e doar o gama de la Urban Decay happy

| anamariarot a răspuns (pentru viperra):

Ce buget ai?

5 răspunsuri:
| CezaraEM a răspuns:

Du-te la Sephora, Dm sau Douglas, acolo gasesti tot ce vrei! Magazinele astea au cele mai bune produse de machiaj.

| MartinAlabert explică (pentru CezaraEM):

Dar eu vreau marca la fiiecare produs.

| RaduMihaiRadu a răspuns:

La Dedeman, raionul constructii gasesti acolo glet si tenci ca sa-ti dai pe fata. Mult succes!