| Valentina00 a întrebat:

Am niste blugi. culoarea asta http://www.google.ro/......tp?/imgres de genu.[sunt stramti jos si sunt simpli] problema e ca i-am bagat cu mai multe haine la spalat si au iesit niste pete roz pe ei. sub buzunarul din spate si langa buzunarul din fata. cu ce pot sa scot acele pete?[scuze pentru categorie]

Răspuns Câştigător
| pisicutzamik a răspuns:

Pai poti incerca cu ariel sau veniswinking asa am patit si eu cu un tricou si am rezolvat cu ariel, dar acum depinde cat de veche este patabig grin

3 răspunsuri:
| Auslesse a răspuns:

Exact cum a zis si pisicutzamik!
si, pe viitor, incearca sa nu mai pui lucrurile la gramada.separa-le pe culori!

| Adriana a răspuns:

Vanish-ul scoate doar petele de muradarie nu petele de culoare.asa ca nu rezolvi nimic.

| Roxizzz a răspuns:

Cu venishappy