| Julyett a întrebat:

Am o pereche de pantaloni crem, asa : http://www.google.ro/......tp?/imgres

Cu ce as putea sa-i asortez. As vrea cateva idei noi. Niste poze daca s-ar putea. Funda.

5 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! Nu pot vedea imaginea, insa am sa iti spun cu ce culori se asorteaza crem: rosu, albastru, lila, roz, bleumarin, mov, galben, camasa rosie si o petreche de sandale finute cu toc mic negre si o geanta de dimensiuni medii tot neagra.

| papusica987 a răspuns:

Buna.
ai putea sa-i iei cu o bluzica sau o camasuta alba:X
sau un tricou din ala lasat pe o parte cum se poarta:X
o bluzita corai...
in picioare platforme, sau balerini...
iti poti cumpara o gentuta tot crem.
niste accesorii de aceiasi culoare.

pup>big grin

| Wolfszeitt a răspuns:

Faini pantalonii. Eu zic să-i asortezi cu culori din zona asta, crem-maro, culori de toamnă. Ţinutele bogate în culoare sunt potrivite pentru primăvară/vară.
Poţi încerca un tricou/bluză/pulover negru larg, balerini animal print şi un lanţ lung cu un cap de leu.
Un pulover subţire arămiu geacă de piele scurtă, converşi sau bocanci de piele negri şi brătări negre/crem/oranj, fie metalice, fie din piele, joacă-te cu texturile.
O cămasă în carouri, eventual un cardigan şi converşi sau orice îţi place ţie să porţi.
Un pulover subţire lung, larg, care să aibă nuanţă asemănătoare cu cea a pantalonilor, cu aplicaţii negre pe umeri şi botine negre cu platformă.
Poţi creea multe ţinute, depinde de ocazie şi de ce haine şi accesorii mai ai tu.

| AalaBalaPortocalaa a răspuns:

Pai sincer, pantalonii aia merg cam cu orice. Eu as alege o bluza inchisa la culoare ( ca aceasta http://www.fashionlab.ro/femei/haine-online/bluze/bluza_reve ), orice perche de pantofi (http://www.specialbody.net/......0-ron.jpg) si cateva accesorii.