| Aalexander a întrebat:

Am niste sprancene stufoase si oribile.
Ma pensez o data la 2 saptamani., dar in vacanta asta nu le am pensat de o luna sua doua. acum arata ingrozitor. imi este si rusine sa ies afara cu sprancenele astea ( eu fiind un baiat foarte frumos ).
Chiar e nevoie sa ma pensez o data la 2 saptamani? alta solutie nu exista?

4 răspunsuri:
| didu73 a răspuns:

Buna,eu iti sugerez sa te pensezi odata la 2sapt cum faceai inainte, dar inainte sa te dai cu crema in zona de unde vei smulge firele. unor baieti le sta bine cu sprancene mai "stufoase" altora nu. sprre exemplu am avut un coleg care avea era aproape mono sprancenat si avea sparncenele foarte foarte dese si uni baieti ii spunea pufi din cauza aceasta.

| BombonikThaa a răspuns:

Cand te tuci la coafor cere sa ti le penseze cu ata iar in partea de sus cu ceara. functioneaza.

| CoolImages a răspuns:

Intai.Nu te mai pensa asa des! Cu cat te pensezi mai des cu atat mai repede iti vor creste..stiu din propria experienta. Apoi, inainte sa te pensezi fate cu crema pe fata, in special in zona sprancenelor unde te pensezi.Asa parul iti mai creste mai rar. Succes!