| IAMKENNETH a întrebat:

Am o camasa alba putin transparenta. ce sutien sa imi iau sub? Funda :* (pentru un maj)

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un sutien negru

| whatevernvm a răspuns:

De preferat alb happy Dar daca oricum se vede si ai pantaloni sau blugi negri, iti poti lua unul negru

| Emmeii a răspuns:

Bună.

Preferabil alb, întradevăr. Însă ai putea să îl asortezi cu altă piesă vestimentară, gen pantalonii sau papucii. Însă dacă îţi iei sutien alb, merge cu orice. ^^.

Pa paa.

| Kriss96 a răspuns:

Nu ne poti spune si culoarea blugilor/fustei si a pantofilor? Eu am haine transparente si imi iau sutien roz pe dedesubt. Se vede tare bine laughing Dar imi iau blugi albastri si ceva negru in picioare. Am o camasa fara maneci alba si una cu imitatie de leopard, maro si cu maneci lungi. E important sa te asortezi cu pantofii. Si pantofii sa-i asortezi cu geanta neaparat! Vad tot mai des tipe imbracate bine care nu si-au asortat geanta cu pantofii si efectiv le strica tot farmecul, indiferent cat de bine si-au asortat hainele.

| KateMiddleton a răspuns:

Depinde de culoarea pantalonilor.

| Neuronul a răspuns:

Sutien negru.
Contează şi culoarea pantalonilor şi a pantofilor.

| Birlik65 a răspuns:

Imbraci sutien culoarea care o ai la fusta sau pantaloni, sau in asa fel incat sa se asorteze cu ce culoare este mai proeminenta pe tine. Succeswinking

| ZambetDeGheata a răspuns:

Alb sau negru

| IAMKENNETH explică:

Pai am pantaloni negrii si pantofi la fel happy

| GeooGeorgianaBotea1996 a răspuns:

Ia-ti un sutien alb cu dantela

| Gabriela-Mihaela_Văscu_1996 a răspuns:

Alb sau negru, eu as pune unul negru, arata mai bine si se asorteaza cu orice.