| username23 a întrebat:

Am o intrebare fetelor! Eu am auzit de undeva ca uleiul de ricin e bun pentru gene, si am deja 1-2 saptamini de cind ma dau resgulat. Voi ati folosit asa ceva? E bun? Va avea rezultate sau sa renunt?

Răspuns Câştigător
| AdeeLinee a răspuns:

Buna! Uleiul de ricin este bun, acum depinde si de persoana.Doua prietene de ale mele au folosit acest ulei pentru sprancene si par si le-a mers bine, ehh!; in privinta genelor rezultatele au fost diferite. Dupa ceva timp una dintre ele avea niste gene de invidiat, iar cealalta le avea la fel.Sunt niste factori care imfluenteaza si depinde si de organism.Tu continua, poate cine stie.Bafta:* Sper ca te-am ajutat:*

1 răspuns:
| Morphine21 a răspuns:

La mine a functionat din prima zi.
Eu zic sa continui.