| ankutzyq a întrebat:

Buna fetelor, care din voi a folosit uleiul de ricin pentru gene? As vrea se stiu ce rezultate ati obtinut si in cit timp?
astept/vot+fundita 100%

Răspuns Câştigător
| Mufiiinel a răspuns:

Eu il folosesc de 3 luni si crede-ma, rezultatul m-a dat pe spate. mi-am facut o poza acum 3 luni si erau atat de scurte incat nici rimelul nu mai facea fata. uleiul de ricin este bun chiar pentru par, dar trebuie sa te speli bine pentru a-l indeparta de pe scalp. si pentru sprancene, daca vrei sa le lasi sa creasca pentru a le da o alta forma. fundita? :*

4 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Eu ma demachiez cu ulei de ricin,ar trebui sa stai mai mult cu uleiul pe gene masandu-le mai intai, dar eu ma simt ciudat cu uleiul ala la ochi si nu pot sta mult, dar le face mai dese si cresc

| Ţiiţţţu a răspuns:

Scumpa eu folosesc cam de vreo luna in fiecare zi, ma dau la radacina sh pe gene sh il las 4-5 ore si dupa fac baie.genele mi-au crescut sh arata superb pur sh simplu...iar parul e mult mai stralucitor sh imi cade mai putin... uleiul da parului in aspect ft natural incearca sh u. te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am folosit si este bun mi-au crescut un pic si sau mai indesat dar eu nu prea m-am dat decat 2 saptamani si a avut rezultate.