| Jully_5616 a întrebat:

fondul de ten de la ivatherm joviale este bun? nu vreau sa aud ca da ca asa zice lumea chestii de astea. daca cineva la incercat pe propria lui fata. plzzz. dau fundita :*

2 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

Iti spun din start ca nu l-am incercat. Dar iti mai spun ca depinde si de tenul tau, poate unei fete ii merge bine cu el iar tie nu. In farmacii ar trebui sa dea monstre, cauta o monstra din fondul de ten dorit si testeaza, daca iti place il cumperi si gata.

| Jully_5616 explică:

Am ten normal mixt si e putin sensibil. parerii?