| RaduVic a întrebat:

Am o întrebare pentru băieții/bărbații care se epilează pe burta și în zona intima.
Voi la cât timp vă epilat? Eu a fi vrut sa o fac odată pe lună.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

O faci cand e nevoie, ce treaba are cand se epileaza altii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In zona intima este alegerea personala a fiecaruia, multi se epileaza deoarece da impresia vizuala ca organele sunt mai mari...
Pe burta acolo nu se prea epileaza deloc, eu faceam cand eram copil cu gandul ca daca il tai mai des o sa creasca parul mai mare dar fara succes.

| venividivici2017 a răspuns:

Te epilezi cam la 2 sapt, depinde de fiecare.Iar asta cu epilatul, sa se vada ca este mai mare...o idiotenie, asta este pur si simplu din igiena.Ce naiba faci apoi? Amortizor la lenjeria intima? lol

| xShadowCatalin a răspuns:

Nu exista o data exacta, sau ceva de genul, o faci cand crezi ca e nevoie