| annie_9752 a întrebat:

Am o intrebare:stiti o solutie eficienta pentru punctele negre? Am fost la cosmetica o singura data(la sfarsitul vacantei de vara) pentru ca nu imi permite timpul, refacearea durand in jur de 5 zile.Am incercat si plasturii pentru scoaterea punctelor negre, dar nu au avut niciun efect.Am foarte multe...Credeti ca cea mai buna solutie este sa astept vacanta de vara ca sa ma duc din nou la cosmetica(unde este foarte dureros, dar nu asta conteaza)? Inca ceva:am 14 ani, deci, daca stiti produse care pot fi folosite doar fiind major, nu cred ca imi vor fi de folos! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Bettt:) a răspuns:

Este un produs de la clearskin - blackhead clearing. Contine acid salicilic si dizolvanti pentru punctele negre; improspateaza si curata in profunzime pielea; se foloseste de 2-3 ori pe saptamana.
Mai intai aplici un strat subtire pe piele.
Dupa aceea astepti pana masca devine alba si apoi clatesti bine.
Sper ca te-am ajutat happy :*. Spor la treaba :*.

2 răspunsuri:
| annie_9752 explică:

Multumesc mult pentru ajutor.Am sa incerc ceea ce mi-ati propus dupa ce imi trece varicela pe care am facut-o in urma cu o saptamana. O zi buna!

| cslx a răspuns:

Cumpara de la farmacie "clean & clear"!
baftahappy