| Ninaa a întrebat:

Este eficienta scoaterea punctelor negre la salonul de cosmetica? Raman semne, este sanatos pentru ten acest procedeu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| karina554 a răspuns:

Buna! Da, doar la cosmetica le poti scoate in siguranta fara sa iti ramana vreun semn pe fata!:*

| LorenaCorina a răspuns (pentru karina554):

Buna! Poti sa-mi spui si mie cam cat ar costa un astfel de tratament si daca cremele de la avon, clear skin sunt folositoare?

| SmilePleaseXoXo a răspuns (pentru LorenaCorina):

Cremele de la avon sunt excelente! Nu are rost sa dai bani pe tratamentul la cosmetica. Avon face super bine treaba. Am testat pe bine o crema de la avon nu mai stiu cum se cheama dar era albastra, cred ca clear skin. A doua zi nu am mai avut nimic! NIMIC!

| LorenaCorina a răspuns (pentru SmilePleaseXoXo):

Multumesc mult!

| SmilePleaseXoXo a răspuns (pentru LorenaCorina):

Deci merit o funda? Scuze nu vreau sa fiu rautacioasa.