| bibiicaaa a întrebat:

Am o perche de papuci ceva de genu` http://www.google.ro/......tp?/imgres doar ca imi sunt putin mai mari. ce trucuri as putea folosi ca sa nu imi iasa din picioare? Funda! :*

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Fie iti pui vata in varful lor, fie iti cumperi niste branturi, adica un fel de "talpa" de pantof, din diverse materiale cum ar fi silicon/gel, piele sau un fel de material mai moale, carton captusit cum ar venii. Mai sunt si niste mini-branturi din silicon, care sunt doar pentru degete in fata si pentru calcai in spate, care le gasesti in magazinele Otter, Deichmann, Leonardo si magazine de incaltaminte, iar pretul este rezonabil, si sunt si comode, ti le recomand. Pa pa!

4 răspunsuri:
| foreverANDaDAY a răspuns:

Tin minte ca mama punea vata in pantofii cand marimea nu era corespunzatoare, iar pantofii tai permin acest lucru. O poti pune atat in varf cat si la calcau, dar recomnad totusi varful.

| pynnk a răspuns:

In varf poti baga vata.si eu mai fac asa cateodata. funda?

| aceeasi a răspuns:

Vata la varf este perfecta. Nu te incomodeaza in nici un fel...si eu o folosesc. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| hennyka a răspuns:

Poti incerca sa pui vata in varf. la mine a functionat atat la pantofi cu toc cat si la balerini si nu te deranjeaza in nici un felwinking