| anonim_4396 a întrebat:

E misto freza asta? http://www.google.ro/......tp?/imgres

26 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Asta e mişto:
http://madpals.com/forum/index.php?action=dlattach; topic=30826.0; attach=35794; image

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Nu e nkk acoloraised eyebrows

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Sczzz am dat doar pe albastreli, oricum e mai misto a mea, daca vrei o incerci si thuurolling on the floor

| AriannaAri a răspuns:

Nu laughing.

| CausingCatastrophy a răspuns:

Cap de castronlaughing

| anonim_4396 explică (pentru CausingCatastrophy):

Adica sexy?(

| GenesisXD a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde de cine il priveste, sexy poate parea si chel, daca ma intelegihappy

| CausingCatastrophy a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu chiarlaughing chiar nu te sfatuiesc sa te tunzi asalaughing

| anonim_4396 explică (pentru CausingCatastrophy):

Sa stii ca ai dreptate, e mai degraba o tunsoare pentru fetelaughing

| CausingCatastrophy a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,nu elaughing tunsoare in sine e groaznicalaughing nu i-o recomand nici unei maimutelaughing

| anonim_4396 explică (pentru CausingCatastrophy):

Inteleg,tu ii preferi pe aia mai tocilari, iar asta fiind o tunsoare de smecher normal ca nu ti place thinking

| CausingCatastrophy a răspuns (pentru anonim_4396):

Dasad mie nu-mi plac smecherii de smecheri mafiotisad

| anonim_4396 explică (pentru CausingCatastrophy):

Daca te uiti mai bine, tunsoarea exprima un anumit mister, cred ca si inteligenta si smecherie si prestanta, cred ca e tunsoarea ideala love struck

| CausingCatastrophy a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,si fata lui exprima acelasi lucru, dupa parerea mea.

| anonim_4396 explică (pentru CausingCatastrophy):

Eu acum incerc sa te conving sa adopti aceasta tunsoare, ce argumente mai vrei rolling on the floor

| CausingCatastrophy a răspuns (pentru anonim_4396):

Banirolling on the floor

| CausingCatastrophy a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma nenorocesc singura, dar daca vrei te tund eu asa:Xtoate fetele ar fi moarte dupa tine, mai ales daca faci si zambetul ala:Xo sa faci orice fata sa rada, si stii ca fetele adora asta:Xrolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru CausingCatastrophy):

Pai daca esti eleva la liceu, o sa provoci o impresie placuta, toata lumea o sa te remarcerolling on the floor

| CausingCatastrophy a răspuns (pentru anonim_4396):

Fail,sunt a 8arolling on the floorda, si o sa fiu forever alone big grin

| anonim_4396 explică (pentru CausingCatastrophy):

E si mai misto, atunci cand o sa intri la liceu, o sa iti faci aparitia cu tunsoarea asta rolling on the floor

| CausingCatastrophy a răspuns (pentru anonim_4396):

Ceva mai rau decat Mr Beanlaughing)

| stefyyyy a răspuns:

Intrebarea e pusa la misto?laughing

| GenesisXD a răspuns:

Hm...parerea mea, pentru un copil (baiat) de 5-6ani, depinde acum si de structura fetei. Adica, fiind comediant, da, iti mai 'permiti', dar in ziua de azi. orice e diferit, poate fi special.

| anonim_4396 explică (pentru GenesisXD):

Sa stii ca frizura asta emana maturitate

| anonim96 a răspuns:

Neahoh go on

| Blueish a răspuns:

Tunsoarea asta...pur si simplu MIRIFICA! laughing)rolling on the floor. te rog in numele intregii tari nu te tunde asa! laughing