| Georgii13 a întrebat:

Am o pereche de cizme cu blanita intoarsa si nu stiu cu ce sa curat blanita! help

Răspuns Câştigător
| Blitzer a răspuns:

Pai ia o perie speciala pentru pisici ( sa fie noua, ca altfel se face ca naiba) si o carpa nu chiar foarte uda fiindca se face k naiba blanita, dai usor pe blanita cu carpa umezita, apoi las`o sa se usuce apoi dai cu peria

3 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEau:*
cu o carpa putin umeda.dar sa nu o uzi tare ca se fac ca naiba cizmele dupaI don't want to see

| AliceIDK a răspuns:

Cu o carpa umezita sau cu o perie speciala. Poti s-o indrepti cu degetele daca e un pic zburlita!

| DrA a răspuns:

Poti sa incerci cu Biocarpet si o carpa uda. Succes