| aqswdefrgthyjukilo a întrebat:

Am o problema, am avut parul cret de mica, si acum mai am cateva fire crete, cum pot sa le indrept ca le-am facut si cu placa, le-am dat si cu fixativ si tot crete stau, stau drepte1 ora si dupa iar devin crete, ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| darynutzascumpygirl a răspuns:

Cel mai simplu mod ar fi : dupa ce te speli pe par sa il prinzi intr-o coada pe care s-o legi cu 3 elastica unul cum se prinde simplu parul al doilea in mijloc iar ultimul la sfarsit...si sa te culci cu el asa...si eu am avut de mica cret am facut asa si a functionat dar n ustiu

4 răspunsuri:
| 123456 a răspuns:

Pai eu cred ca poate daca te tunzi putin ca sa tunzi firele alea poate nu o sa mai stea :d

| andreeada a răspuns:

Mm problema intanlita mereu du-te la un cuafor vor stii sigur ce sa-ti faca sau ia-ti ceara buna pentru placa si da-ti cu ea asa functoneaza! sper ca ti-am fost de ajutor!kiss

| Andrelutssa a răspuns:

Daca placa ta nu e din ceramica nu iti sta prea mult parul drept dar cel mai simpli ar fi (iti zic cum am facut eu ): faci baie dar dupa ce termini prinzi parul intrro coada pe care sa o prinzi cu 3 moate unul cum se prinde simplu parul al doilea in mijloc iar ultimul la sfarsit si tbr sa te culci cu el asa dar parul sa fie ud nu uscat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai o placa, buna de firma. si nu chinezarii cu siguranta iti va indtinde si efectul va dura