| kaale a întrebat:

Am o problema, in septembrie m-am vopsit cu o vopsea de par permanenta neagra, eu fiind bruneta (prima oara cand m-am vopsit) iar acum au inceput mai multe persoane sa imi spuna ca mi se duce culoarea si ca parul imi arata rau. Am incetat sa ma mai vopsesc deoarece a inceput sa imi cada parul foarte mult, iar acum intrebarea mea este cat timp mai am de asteptat pana sa imi revina culoarea parului, fara a-l revopsi sau a-l decolora?

2 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Vopselele nu sunt tocmai permanente. Dar nici nu se spala definitiv. Revenirea la culoarea naturala se face doar prin cresterea parului si taierea celui vopsit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti-as recomanda mai degraba sa te tunzi la 0. Stiu ca e o solutie extrema dar in acelasi timp un rău necesar.