| foxy_5403 a întrebat:

Am o problema, mai degraba un complex.SANII PREA MICI.cum credeti ca as putea rezolva asta? ce parere aveti? sunt complexata total de chestia asta!crying... FUNDA

Răspuns Câştigător
| eclipsegirl31 a răspuns:

Incearca un sutien cu push up. Pana iti cresc. Sutienul chiar ajuta, le da o forma superba si par mai mari. Eu am unul si iti recomand. Sa cauti unul cat mai bun. Sper ca raspunsul meu o sa iti fie folositor! bye!

10 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Gandeste-te la femeile cu cancer de san, carora li se extirpa sanii si nu mai au deloc. Sa ne multumim cu ce avem de la natura si sa fim sanatosi!

| wimpyannya a răspuns:

Este vb de frustrare aici love strucklove strucklove struck tu crezi ca nu te-ar placea nimeni, dar sunt multi baieti carora nu le pasa de complexele fizice. Sunt multi baieti care apreciaza fetele doar pentru faptul ca se simt bine in pielea lor. Eu nu cred ca ar trebui sa iti fie rusine pentru ca ai sanii mici, sunt fete carora ar trebui sa le fie rusine pentru lucrurile pe care le fac.

| StarDust a răspuns:

Eh vezi ai grija cu tinctura de marar. creste fertilitatea din cate am auzit

| iushsm a răspuns:

In primul rand fa sport! Te ajuta mararul si tinctura de marar.(si eu am aceeasi probleme dar mai bine asa decat sa mananc marar)

| foxy_5403 explică:

Dar cum as putea sa ii scot in evidenta asa cum sunt ei?

| daiana_6999 a răspuns:

rolling on the floor aceeasi problema o am si eu. laughing dar nu ma stresez, nu ma incurca la dormit, la alergat si alea alea laughing)) nu'i stres.

| BrD a răspuns:

Faci ceva sa-ti creasca si scapi de complex happy. Metode's multe tongue

| robert123 a răspuns:

Sanii cresc odata cu inaintarea in varsta incearca sa nu te mai stresezi din contra stresul poate provoca efecte urate nu doar asupra sanilor

| dianadiana2000 a răspuns:

Ew in locul taw m'as mandri cu lucrul acesta, deoarece ew am sanii mari si nu imi plc deloc...mai degraba imi placeau sa fie mici.asa ca o sa aiba timp sa-ti creasca! e mai bine asa, crede'ma! funda?:*

| dana_7002 a răspuns:

Mergi la un magazin de specialitate si ia masurile corecte, si imbraca-te in haine care sunt mai voluminoase in partea de sus si mai stramte pe talie... ajuta mult.Alb in partea de sus mareste optic.sau ma rog culori deschise