| Cavani1999 a întrebat:

am 15 ani....credeti ca daca voi merge la un logoped imi voi putea rezolva total problemele in vorbire?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Depinde de gravitatea problemei, consulta un logoped si vezi care e parerea lui

| ElenaSA a răspuns:

Depinde de problema. Daca este usoara, da. Ar fi trebuit sa mergi mai devreme. Cu cat mergi mai repede la logoped cu atat ai sanse mai mari sa rezolvi problemele.

| zaratu a răspuns:

Da

| diaac a răspuns:

Asta iti poate spune logopedul dupa ce vede exact ce probleme de vorbire ai.