| anonim_4396 a întrebat:

Am ochi verzi si parul saten ce nuanta de blond mi s-ar potrivi?

24 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Un blond mai inchis spre castaniu deschis, vei arata superb! Si mami(cealalta fata care a raspuns)... ea te-a intrebat ce nuanta de blond nu de roscat! big grin

| JustMeFlory a răspuns:

Un blond nisipiu, sau un blond care sa dea spre natural!happy

| andreea_8479 a răspuns:

Ochii verzi...hmm.dupa parerea mea cei mai frumosiwinking
acestia sunt pusi in evidenta de culori precum blond inchis, ciocolatiu
ai putea chiar incerca sh un blond auriu.depinde acum sh de culoarea tenului
eu te sfatuiesc ca pentru inceput sa iti faci suvite in diferite noante de blond...eu asa sunt facuta la par...il am saten sh am incecat cateva suvite auri, gri.tonuriwinking...sh cand este cret se vede fff bine...ies culoarile in evidenta

mult succes

| ellai a răspuns:

Intri pe www.taaz.com si incerci :P

| mami a răspuns:

Roscat dar inchis

| machupicchu a răspuns:

Saten, pentru ca ai ochii verzi.

| rox a răspuns:

Eu ti'as recomanda un blond ciocolatiu sau caramel.
Depinde ce'ti place si ce te prinde.

| biby29 a răspuns:

Depinde ce tip de ten ai, ce culoare, forma fetei, si eu am ochii verzi si par saten si imi sta bine un blond inchis, imi scoate ochii in evidenta:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din moment ce vrei sa iti schimbi culoarea parului, de ce mai spui ca ai parut saten?

blond-nisip happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parul*
scuze

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Blond aluna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un blond care sa arate cat de cat natural adica te'ai vopsi blond inchis si ti'ai face suvite saten deschis ma rog ce imaginatie bogata am laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca un blond deschis. in genul deliei big grin. ador aceea nuanta de blond, nu mi se pare nici prea exagerata nici prea cuminte. bafta, sper sa faci alegerea corecta. te pup :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde si de culoarea tenului tau.Eu am ochii verzi si eram blond argintiu, de curand m-am facut un blond auriu, dar nu-mi place deloc, tot mai bine imi statea inainte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

My opinion : blond cenusiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as alege culoarea din inima mea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am ochii verzi, parul castaniu. ce culoare mi s-ar potrivi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Blond cenusiu inchis... e mortala nuanta sincer si eu am ochii verzi si parul natural saten si m-am facut blonda...iti va sta bine:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Saten

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am ochii caprui si parul saten ce nuanta de blond mi s-ar potrivi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Brunetbig grin

| sarahristea a răspuns:

Da, si eu am o prietena la fel, blonda cu ochi verzi si ii sta forte bine

| goodpitzi a răspuns:

Blond sau ciocolatiu, depinde si ce ten ai...