| anonim_4396 a întrebat:

Am ochii caprui deschis, cu tente oranj; ce machiaj m-ar ajuta sa-i scot in evidenta?

4 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Ankyann ai dat un raspuns bun, sper sa o multumeasca si pe Dra

| Stefff a răspuns:

Fard de pleoape:maro-cafeniu, kaki, maro-ciocolatiu, mahon, bej, verde, culoarea mierii, turcoazlove struck(asta e superhee hee, verde-crud, aquamarin, albastru-petrol, lila, mov-albastrui.
Dermatograf:bordo, auriu, kaki, maro-deschis, albastru intens, bleu intens.
Rimel:Verde, albastru, negru

| ankyann a răspuns:

Ca fard de pleoape incerca urmatoarele culori:maro-cafeniu, kaki, mahon, culoarea mierii, bej, verde, turocaz, lila, mov-albastrui, aquamarin.Dermatograf:albastru-petrol,mov,violet pastel, maro spre negru, culoarea cuprului.Sigur ti se vor potrivi toate, te asigur.

| Claudiu_7827 a răspuns:

Eu zic sa nu te machez...cred ca ies ochii in evidenta si asa...winking