| Crisstina07 a întrebat:

Am parul aproape pana la fund, drept fara breton si sincer nu mai stiu cum sa-l prind. Majoritatea prietenilor imi spun ca imi sta bine cu parul desfacut si cu o bentita dar la scoala anumiti profesori ne cearta daca avem parul desfacut iar eu m-am saturat sa imi prind parul in coada va rog dati-mi cateva idei.

Răspuns Câştigător
| Nirvanista a răspuns:

Prindeti parul in doua cocuri ca si chinezoaicele sau intr-o codita pe o parte si iti lasi cateva suvite desprinse=]
eu cam asa imi prind parul

4 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Deutza:*! Iti pot prinde parul in coc, in doua codite impletite, sau doua codite normale.Iti mai poti face doua codite normale si sa-ti lasi doua suvite in fata si sa le impletestibig grin...

| Daniistm a răspuns:

Buna.Deutza:Iti dau un sfat ca sa nu te mai certe profesorii:Ai putea sa iti prinzi parul intr-un coc intr-o parte si sa iti pui o bendita dupa aceea dar bendita daca vrei sa fie cu o floare mai maricica.happy
Funda?

| deeup a răspuns:

Pai incearca sa il aranjezi ceva de genu un coc mai larg mai obraznic cu cateva suvite de par scoase mai fachion na sau fatil cu placa cret onduleu ti-ar sta bine da na sper ca te-am ajutat

| LorenaRatio a răspuns:

Parerea mea e sa ti`l tunzi...sa incerci o freza noua. Te schimba la fata!