| Daria a întrebat:

Am parul cret; in spate e foarte frumos, cu bucle mari, iar chiar in fata e foarte deteriorat, ca o matura. Ce pot sa folosesc pentru a fi si cel din fata la fel ca restul parului? Dati-mi va rog o solutie pe care ati incercat-o si chiar sa fie eficienta.Multumesc.

4 răspunsuri:
| Daria explică:

Btw:folosesc masca de la Kallos cu placenta, dar nu ma prea ajuta.Altceva daca stiti...

| αℓє a răspuns:

Ulei de richin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste Serul pentru varfuri deteriorate de la Gerovital.

| Denisa_7287 a răspuns:

Daria asa este si parum meu exact ca si al tau dar nu te teme lasatil asa si nu iti intinde foarte des parul asa o sa ti se faca parul buclat ca si cel din spate ma bucur ca te-am ajutathappy