| bunacefacipa a întrebat:

Ce i-as putea face parului meu "creț" care de fapt nu e nici drept nici bucle(datorita plăcii de par)? Are aspect de matura. Am încercat sa îmi iau un spray profesional de îndreptat parul, însă nu a făcut fata. Îmi este foarte greu sa îl aranjez și sa și îmi stea, pentru ca e și foarte pisicos.

1 răspuns:
| dopmic a răspuns:

Ai putea încerca un tratament la salon cu keratyna. Chiar daca e costisitor merita daca chiar e asa rea situatia