| Summer43vr a întrebat:

Am parul lung cam pana pe la jumatatea spatelui dar e subtire si fara volum. ce metode sau produse as putea folosi pentru a schimba asta? daca se poate sa imi ziceti ori firma, ori un site unde gasesc produse bune care v-au ajutat. multumesc mult

Răspuns Câştigător
| BRoxana a răspuns:

Daca ti-l indrepti, indreaptati-l cu capul in jos, iti da volum indiferent de ce tip de par ai avea... daca il ai relativ in scari, adica nu foarte drept la produse nu ma pricep, pentru ca am volum si nu am folosit niciodata

1 răspuns:
| Daysukki a răspuns:

Nu-ti trebuie cine stie ce produse. poti sa te speli pe cap cu pantene pro v si dupa ce iesidin dus puneti prosopul in cap si freacati parul de prosop pana se usuca putin apoi il usuci cu fionul. sau poti sati filezi parul, atentie filat nu sa te tunzi! si sa-ti tapez parul eu asa fac cateodata si sta fain