| IceCreamDoll a întrebat:

Am parul mediu si drept si imi ajunge pana la umeri. Ma pot tunde in scari, sau trebuie sa il mai las sa creasca putin?

Răspuns Câştigător
| KirigayaKirito a răspuns:

Il poti tunde in scari, dar avand in vedere ca nu numai pana la umeri nu va arata foarte bine.Iti sugerez sa il mai lasi sa creasca putin, vreo 5 cm si dupa poti sa iti faci ce coafura vrei smug

3 răspunsuri:
| nanalicious a răspuns:

Poti sa te tunzi si asa dar nu vei arata prea bine. Eu zic sa il mai lasi. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde foarte mult de textura firului de par si de conformatia fetei. Daca firul de par este subtire, slab, o tunsoare in scari l-ar dezavantaja mai degraba decat sa-l avantajeze. O coafeza buna ar putea sa te ajute cel mai bine cu un sfat pertinent. happy

| HappyEyes a răspuns:

Mai lasa-l să crescă ca dacă te vei tunde o sa ai parul prea scurt si se vede naspa!