| Nebunikatha a întrebat:

Am parul ondulat si vreau sa fie drepcrying. mil indrept cu placa dar nu tine mult. vreau sa fie permanent sa nu mai existe nici un fir ondulatcrying [ce sa fac?].

Răspuns Câştigător
| Paulla a răspuns:

Du-te la coafor si întreabă de un permanet drept. O sa stea drept pana creste din nou. O sa iti explice acolo ce efecte are asupra parului s.a.m.d.
Bafta!

5 răspunsuri:
| maftei a răspuns:

Sincer daca al vrei drept fara sa mai folosesti placa du-te la coafor si andreaptal si sigur o sa stea asa.Au ei solutie daca ati vrei parul drept

Răspuns utilizator avertizat
| coolestpageer a răspuns:

Pentru a nu mai avea probleme cu parul incearca sa folosesti fixativ si apoi sa utilizezi placa asta am patit si eu si chiar merge...prelungeste durata parului de a ramane drept.sau foloseste o tunsoare care sa te avantajeze... fundita?

| IgnoreMe a răspuns:

Strange-l in coada si leaga o gantera de el. Asa-ti lucrezi si muschii gatului...winking

| AnneMarie27 a răspuns:

Pai nu cred ca poti sa ti-l faci drapt atata timp cat el este ondulathee hee...nu cred ca exista alta solutie in afara de faptul ca te indrepti cu placa...nu stiu incerca si u la cateva saloane poate iti dau un sfat mai bunwinking