| vanessa_6993 a întrebat:

Buna tuturor eu am parul ondulat si vreau sa-l indrept(nu cu placa). Ce pot folosi? Ajuta-ti ma va rog!

Răspuns Câştigător
| BRoxana a răspuns:

Perie si uscator desi si aia arde parul dar pe parcurs adica daca te faci foaarte des,nu se compara cu placa,anyway, ma refer la ars, dar il intreapta ca si cu placa sau poti folosi crem apentru indreptare http://www.casatea.ro/Up/ProdImages/1600122.jpg si nu,nu te pieptana des,pentru ca o sa ti se electrizeze si automat si ondulez,crema o poti folosi dupa baie, cand tie parul destul de uscat, si daca alegi sa folosesti peria si uscatorul http://www.youtube.com/watch?v=4Ulfh3YTfgU.sper sa te fi ajutat.

3 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi dacanu vrei sa il indrepti cu placa alta optiune ar fi faci un tratament pentru indreptarea parului dar nu il recomand ca ti-l va distruge treptat, un sampon pentru par drept, cu un balsam la fel dar drept drept nu cred ca se va face vreodata pe cale naturala. funda?

| Robeee a răspuns:

Peria rotativa e cea mai buna solutie.

| Aηŭтzαgiяℓ a răspuns:

Poti folosii un sampon pentru indreptarea parlui sau il poti pieptana mai des si pieptanandul mereu se indreapta! Iti zic din propria experientalove struck Succes!