| sweetGirl_7651 a întrebat:

Am parul pana la umeri si nu are volum, este uscat si niciodata nu imi sta cum vreau eu! ce ar trebui sa fac?¿ cum sa ii dau volum?¿ cum pot sa il fac cret?¿ FUNDITA!

6 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Foloseste un sampon special pentru par uscat, iti recomand samponul Hegron Hair Repair http://atshopping.ro/product.php?id_product=132

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Cumpara sampon, balsam, masca pentru par cu efect de voluminare!

| DianaDidi95 a răspuns:

Salut, eu folosesc sampon si balsam de la NIVEA! iti spun parerea mea: eu am placa de par(nu de intins, ci deia care iti face parul in zig-zag, intr-un fel cret) ii ilcreteste si si iti da volum. eu o folosesc frecvent si sunt foarte multumita de rezultate! apropo, daca te speli pe cap, apoi te usuci si abia dupa aia te faci cu placa... daca nu iti apeli parul inainte sa te faci cu placa, se poate arde(parul tongue) Sper ca te-am ajutat, pa, pa

| SuperGirl8 a răspuns:

Deci.ar trebui sa-l tunzi. Eventual filat caci altfel il vei umfla de la spate sus si va arata mai cu mult volum. Ar trebui sa folosesti balsam ( in caz ca nu folosesti ) deoarece acesta catifeleaza parul si il face mai frumos.Si de incretit. ondulator, bigudiuri.sau impletit.Succes`:* --Byw`:-x

| jhondoe_2068 a răspuns:

Pai in primul rand dupa ce te speli pe cap la uscare sa ti-l usti cu fheonul cu capul in jos la radacina ca sa-i dai volum la radacina, apoi sunt diferite spume pentru volum la radacina, care ajuta foarte mult. iar cret ai mai multe variante: sa ti-l pui pe bigudiuri, sa-ti faci bucle din perie sau din placa. si sa-ti cumperi un sampon si obligatoriu balsam pentru parul uscat, profesionale de preferat.
Multa bafta.

| perfusion a răspuns:

Iti recomand samponul si balsamul de la syoss.
Si mama foloseste si am vazut ca are volum.