| xtybnub a întrebat:

Exemple de niste coafuri pentru par cret si pana la umeri este cam cu mult volum. Vreau sa-mi schimb coafura si am si fruntea lata deci? niste exemple va rog! cat de repede. fundita:*

2 răspunsuri:
| maly00 a răspuns:

Eu as zice ca cel mai bine e sa il lasi dezlegat :d... daca nu... poti sa il impletesi, sau sa il legi asa:il legi la spate, tragi un pic in jos legatoarea, desparti parul in doua, prinzi parul de dupa legatoare si il treci prin locul liber de mai sus si apoi tragi de legatoare, sper ca ai inteles, nu e asa de comlicat, dar e greu de inteles, nici eu n-am inteles prima oara, dar mi-a explicat o prietena :*

| xtybnub explică:

Da