| TąNyą a întrebat:

Am părul şaten închis trece cu ~ 5 cm de umăr (puţin mai mult de 5 ) aşa ochii căprui câteodată mai închişi câteodată mai deschişi cu marginea verde cum aş putea să mă machiez încât să mă „prindă"? tongue nu prea ştiu ce culori să folosesc... tongue

Mulţumesc.

T.

2 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Cu verde deschis sa nu fie din asta lucioasawinking

| AnNyşK a răspuns:

Poti folosi sh 2 culori, gri cu negru, albastru mai deschis cu inchis, poti combina culoriwinking si eu am ochii caprui sh de obicei folosesc dermatograf sh ma machiez cu gri sh negru sau albastru inchis cu deschis, mov km astea ma prind pe minebig grin bine ca eu combin culorilehappy